6. ročník 2001

Šestý turnaj v pořadí v roce 2001

Termín: třetí celý víkend v červnu, pátek 15. 6. - sobota 16.6. 2001

Počet družstev: 32 (viz. startovní listina)

Ohlasy ... Rozlosování proběhlo podle plánu v pátek 15. 6. ve 12.00 a ve 12.20 odstartoval první kvalifikační zápas. Hrálo se do půlnoci za umělého osvětlení, ráno v sobotu pokračovala kvalifikace od 8.00. Přibližně v poledne začal vyřazovací pavouk postoupivších družstev, který vyvrcholil velkým semifinále a finále někdy kolem 19.00 večer.

Ihned po posledním zápase se slavnostním vyhlášením výsledků a předáním cen turnaj oficiálně ukončil. Celkem se sehrálo 48 zápasů v kvalifikaci a v pavouku dalších 16, dohromady tedy 64 zápasů!!! Myslím, že otevření turnaje pro dalších osm družstev navíc oproti loňsku na kvalitě neubralo, spíš naopak. Počasí nám přálo nad očekávání, 130 tun nového písku ze Střelče (ještě jednou díky za přízeň) na hřišti bylo znát a celková atmosféra turnaje byla úžasná. Letos myslím můžeme být spokojeni. Startovní listina a rozlosování do skupin najdete zde a konečného pavouka s výsledky zase tuhle.

Doprovodný program: občerstvení rozhodně nezklamalo, o doprovodný šipkový turnaj moc zájem nebyl, ale jako zpestření to špatné nebylo. Páteční večer dopadl přes problémy s neúčastí skupiny Red Hot Chilli Peppers Experience dobře, narychlo je nahradilo Blikající miminko, které spolu s Pudingem a Ježkem f kleci nezklamaly. Jediná škoda brzkého konce, ale s tím už se nedalo nic dělat.

Sobotní večer s Rádiem Zlatá Praha patřil rozhodně k těm nejlepším dosud, snad jen místní Styl je mohl předčit, ale kde je mu konec... Každopádně první rádio, se kterým všechno proběhlo podle dohody a smlouvy, reklamou počínaje a přesným příjezdem na akci o dvě hodiny dřív konče. Družstvo v jejich barvách sice tolik štěstí na los nemělo a z kvalifikace dál nepostoupilo, ale podle jejich slov si výborně zahráli a líbilo se jim u nás. A podle ohlasu a nášvihu na parketu se to snad líbilo i tančícím návštěvníkům. Návštěvnost v pátek cca. 250, v sobotu cca. 550 platících diváků.

Tolik názor pořadatelů. Chcete-li nám něco vzkázat, zaslat návrh na vylepšení nebo třeba zkritizovat cokoli, co se vám nelíbilo a co bychom měli změnit, napište nám, nenechávejte si to pro sebe ...

Výměna písku a vítězové turnaje roku 2001 ...

Výměna písku
Výměna písku
Výměna písku
Výměna písku
Výměna písku
Výměna písku
Vítězná družstva turnaje - Komáři
Vítězná družstva turnaje - Komáři
Vítězná družstva turnaje - Křowáci
Vítězná družstva turnaje - Křowáci
Vítězná družstva turnaje - Elma
Vítězná družstva turnaje - Elma
Vítězná družstva turnaje
Vítězná družstva turnaje