Výsledky 2019

Rozlosování do skupin 2019

Kvalifikační skupiny
Kvalifikační skupiny
Kvalifikační skupiny
Kvalifikační skupiny
Kvalifikační skupiny
Kvalifikační skupiny
Kvalifikační skupiny
Kvalifikační skupiny
Kvalifikační skupiny
Kvalifikační skupiny

Nasazení do pavouka 2019

Postupový pavouk
Postupový pavouk
Postupový pavouk
Postupový pavouk
Nasazení do pavouka
Nasazení do pavouka
Nasazení do pavouka
Nasazení do pavouka

Vyřazovací pavouk 2019

Vyřazovací pavouk
Vyřazovací pavouk
Finálová skupina
Finálová skupina
Vyřazovací pavouk
Vyřazovací pavouk
Celkový rozpis
Celkový rozpis
Postupový klíč
Postupový klíč

Rozlosování do skupin

Rozlosování do čtyř skupin po čtyřech družstvech proběhlo v 15 hodin v pátek 14. června 2019. Nasazená družstva (postupující v loňském ročníku) byla losována jako první. Celkem tedy byly čtyři skupiny - modrá, červená, žlutá, zelená a v nich čtyři družstva.

Ve skupině začínalo hrát modré a žluté družstvo od první skupiny. První zápas byl zahájen ihned po rozlosování turnaje v pátek těsně po 15 hodině.

1. skupina
Maurakoira Pískové HelBroSlav Pobřežní lýtka
2. skupina
Zhawa Iba Lazaři Papežovi hošíci Kde mám boty
3. skupina
Jeleni Sekec mazec blázinec Štipoklasy злей се(h)
4. skupina
Blbej den Pusíci HaťaPaťa Samálajna

Opravný pavouk

Opravný pavouk byl novinkou roku 2015. Díky němu se ještě družstva, která nepostoupila přímo do vyřazovacího pavouka (tedy družstva s umístěním na třetím a čtvrtém nepostupovém místě), měla šanci zachránit a ještě se do hlavního pavouka probojovat.

Pískové Papežovi hošíci
Papežovi hošíci
Pobřežní lýtka Lazaři
Lazaři
Jeleni Jeleni
Samálajna
Sekec mazec blázinec Sekec mazec blázinec
HaťaPaťa

Závěrečný vyřazovací pavouk 2019

Turnaj tradičně vrcholí vyřazovacím pavoukem, ve kterém se všechna družstva, která postoupila ze skupin, snaží probojovat do tříčlenné finálové skupiny a zajistit si tak místo na stupních vítězů.

Zhawa Iba Zhawa Iba Kde mám boty
Lazaři
Kde mám boty Kde mám boty
Blbej den
Papežovi hošíci Papežovi hošíci HelBroSlav
Pusíci
HelBroSlav HelBroSlav
Sekec mazec blázinec
Maurakoira Štipoklasy Štipoklasy
Štipoklasy
Jeleni злей се(h)
злей се(h)

Konečné pořadí družstev:

1. místo: Kde mám boty

2. místo: Štipoklasy

3. místo: HelBroSlav

Vyhlášení výsledků 2019

Putovní cena
Putovní cena
Ceny pro vítěze
Ceny pro vítěze
Vyhlášení vítězů
Vyhlášení vítězů
Vyhlášení vítězů
Vyhlášení vítězů
HelBroSlav
HelBroSlav
Štipoklasy
Štipoklasy
Kde mám boty
Kde mám boty
Vítězná družstva
Vítězná družstva